homo

סקס דייטים – כמה דייטים עלי לצאת לפני סקס עם מישהו?

אה, סקס ודייטים. דייטים וסקס. שתי המילים האלה נותנות לך כל כך הרבה לפרוק. האם "דייטים" צריכים להיות מקדים לסקס? אם כן, מה המספר הנכון של דייטים לצאת לפני סקס? האם "כלל שלושת התאריכים" הזה באמת תקף? האם כללים מסוימים באמת תקפים? *צורח לתוך הריק*

הייתה תקופה שבה סקס רק לעתים רחוקות, אם בכלל, קדם לנישואים, שלא לדבר על מערכת יחסים. אבל זה 2021, והרבה אנשים מקבלים את זה בסגנון מרווין גיי בלי טבעות – או חוטים – מחוברים. ובכל זאת, סקס הוא דרך פיזית לקשר עם אדם אחר, אומרת לורי לורנץ, PsyD, פסיכולוגית קלינית מוסמכת המתמחה בבריאות מינית במרכז הוואי לבריאות מינית ומערכות יחסים. "סקס הוא מהנה ודרך להרגיש מחוברים לאדם אחר. לעתים קרובות כשאנחנו מקיימים יחסי מין עם מישהו שאנחנו יוצאים זה ביטוי של רגשות ופיזיות שמרמזת על הקרבה שאנחנו מרגישים היא הדדית", היא מציינת.

אבל יותר מזה, חלקם עשויים להשתמש במין "כברומטר כדי לקבוע את רמת הקשר", מסביר לורנץ. "[לדוגמה,] אם אנחנו מקיימים יחסי מין עם מישהו שאנחנו מחבבים, נוכל להניח שגם הוא מחבב אותנו." אבל זה אולי לא אינדיקטור מדויק לאינטימיות רגשית, אז עדיף לא להסתמך על סקס ל-DTR (להגדיר את מערכת היחסים) בשבילך. רק דיבור מיושן טוב יכול לעשות את זה.

לא משנה מה הסיבה שאתה חושב להדביק מגפיים עם יפיפייה חדשה, מי, מה, איפה, איך ומתי זה לגמרי תלוי בך. אבל אם אתה עדיין זקוק להכוונה כלשהי, הטיפים שאושרו על ידי מומחים יעזרו לך למצוא את הזמן המתאים (בשבילך) לקיים יחסי מין עם מישהו שאתה יוצא איתו.

זוּג

האם אני יכול לקיים יחסי מין בדייט הראשון?

אין שום בושה כמה מהר אתה הולך לישון עם מישהו – לכל אחד משלו! – אבל אם אתה מחפש מערכת יחסים מחויבת עם האדם הזה, זה עשוי להיות מועיל לחשוב על סקס בצורה אסטרטגית יותר.

אין שני מערכות יחסים דומות, ואין כללים בכל הקשור למין – מלבד הסכמה נלהבת, כמובן. יש ~הרבה~ סיבות שבגללן אולי תרצו לזנק למיטה עם מישהו בשלבים הסופר מוקדמים של מערכת יחסים, כמו בדייט ראשון, או מדוע אולי תרגישו שעדיף להתאפק. תעשה מה שיגרום לך להרגיש הכי טוב.

אז מה קורה עם כלל התאריך השלישי?

בטח שמעתם את זה בעבר: כדאי לחכות עד לדייט השלישי כדי לקיים יחסי מין, כדי שלא תסתכן שהאדם השני יאיר אותך לגמרי אחרי השינה ביחד. למרבה הצער, המתנה עד לדייט השלישי לא מבטיחה כלום, וכנראה שעדיף להימנע מלקבל החלטות לגבי חיי המין שלך על סמך "כללים". "כל סוג של חוק קשיח ומהיר, כמו שלושה דייטים ואחר כך סקס, יכול לעכב חיבור אותנטי. כדי לנהל מערכת יחסים המבוססת על אמון ותקשורת, אתה רוצה למצוא זמן לעסוק מינית שעונה על הצרכים והרצונות של שני בני הזוג. "

אז איך אני מחליט מתי לקיים יחסי מין עם מישהו?

שיחה אמיתית: זה לגמרי תלוי בך. ביטוי מיני והנאה הדדית הם דרכים יפות להתחבר באופן יחסי. על ידי הבטחה שאתה עוסק באקטים מיניים עם מי שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה, אתה יכול להבטיח שהמין יהיה חוויה חיובית. ההכרח היחיד בעת החלטה לקיים יחסי מין הוא הסכמה משני הצדדים המעורבים. אבל אם אתה עדיין מאוד מבולבל, הטיפים האלה עשויים לעזור לך להחליט מתי הרגע מתאים לך.

1. הקשיבו לבטן שלכם. אם זה אומר לך לחכות, תהיה נוח לבטא את זה.

אם נושא המין עולה על הפרק (או אתה יודע, סשן איפור מתחיל להיות מאוד לוהט), נצל את ההזדמנות לומר את עמדתך. נסה משהו כמו: "אני ממש מחמיא לי ואני מרגישה איתך הרבה כימיה, אבל אני איש מערכת יחסים ואני רוצה לוודא שאני לא מקדימה את עצמי", אומרת קלואי קרמייקל, דוקטורט, א. מטפל בזוגיות בניו יורק.

2. ודא שאתה ובן זוג פוטנציאלי נמצאים באותו עמוד לגבי המקום שבו אתה עומד.

מוכן ל-DTR? אתה לא צריך לקיים את שיחת היחסים בשלב מוקדם כל כך במשחק; במקום זאת, נסה לנהל שיחה כללית על מה שניכם מחפשים בטווח הארוך – לאו דווקא אחד עם השני.

3. שאל את עצמך כמה שאלות מנחות.

נדלקת על האדם? (לידיעתך: התשובה צריכה להיות "כן").

האם יש לך היסטוריה של הרגשה כאילו קיימת יחסי מין מוקדם מדי ונאלצת להתמודד עם בעיות דימוי עצמי בגלל זה?

האם כולכם טובים עם היחס שלכם לאלכוהול ולמעכבי מעכבים אחרים?

זה עשוי להיות מועיל לדון בשאלות השנייה והשלישית עם מטפל מורשה, לחקור מחשבות חיוביות למין כדי לעזור לרפא מבושה, ומעל לכל, להכיר את עצמך לפני שאתה מחליט להיות מיני.

זוג מדבר

4. שקול מה יקרה לדינמיקה שלך ושל בן הזוג שלך לאחר זמן סקסי.

שתי תגובות עיקריות קורות כאשר נשים ישנות עם דייט.

1. אם המין טוב, הגוף שלך מייצר את הורמון הקשר אוקסיטוצין. אם בן הזוג שלך הוא זכר, הוא יפיק יותר טסטוסטרון, "הורמון הציד". אלא אם כן הוא החליט שהוא מתחייב כלפיך, הוא עשוי לנסות להמשיך לצוד… כמו בשכב עם אנשים אחרים.

2. ברגע שהרגשת קצת את הורמון הקשר הזה, אתה כנראה הולך להפסיק לנסות לשכב עם אנשים אחרים. זה עלול להוביל אותך להיות מונוגמי בטעות, בתקווה שאתה ובן זוגך תגיעו למערכת יחסים מחויבת.

האדם היחיד שבאמת יכול להחליט לכמה דייטים אתה צריך לצאת לפני קיום יחסי מין הוא אתה, אז קח את הזמן שלך אם אתה צריך, להבין בדיוק מה אתה מחפש באדם אחר, ותמיד להתאמן על בטיחות.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן