homo

נושאי שיחה עם גברים

אם אתה חושב על מה לדבר עם בחור, אל תחפש רחוק יותר. יש לנו את כל הנושאים הטובים ביותר כדי להמשיך את השיחה ולמשוך את כל תשומת ליבו אליך.

על מה לדבר עם בחור כשאתה לא מכיר אותו טוב יכול להיות מסובך. זה חיוני לזכור את התחביבים וההשקפות שלהם כשאתה מנסה להמציא דברים לדון בהם. זה יהיה אידיאלי לבחור נושא ששניכם מתעניינים בו ויכולים לשוחח עליו. השתמש ברשימת השאלות בדף זה כמדריך. אם תמשיך ללמוד את הנושאים הללו, תוכל להתרחק ממצבים מביכים ולשים קץ לתחושת האבדון הממשמשת ובאה. חפש את זה!

זוגיות עם זוג

על מה לדבר עם בחור כדי להפוך את השיחה למעניינת

1. תחביבים ותחומי עניין

אתה לא נהנה לדבר על הדברים שאתה מוצא מהנים? הדבר נכון גם לגבי גברים. לשאול אותו על תחומי העניין או התחביבים שלו היא גישה נהדרת להתחיל שיחה. זה גם עוזר להבין אם שניכם תסתדרו.

2. סיפורים מצחיקים

כאשר יש הפסקה בצ'אט שלך איתו, ספר לו כל זיכרונות משעשעים או משמעותיים מהעבר שלך. אתה יכול לומר "זה מעלה במוחי אירוע מהביקור הראשון שלי בעיירה הזו."

3. סרטים ותוכניות טלוויזיה מועדפים

איזה סוג של סרטים ותוכניות טלוויזיה אתה מעדיף לצפות? האם לשניכם יש את זה במשותף? אם כן, דרך נפלאה להתחיל נושא שיחה עם בחור היא עם זה. אתה יכול להציב לו שאלה ספציפית, כגון, "נהנית איך שמשחקי הכס הסתיימו? אני לא בטוח איך אני מרגיש לגבי זה", או כל דבר דומה.

4. אוכל ושתייה

כולם אוהבים אוכל טוב, אז זה מהווה שוברת קרח טובה. כדי להתחיל איתו שיחה אתה יכול לשאול אותו "מה המטבח האהוב עליך?" "מה המאכלים האהובים עליך?" או "אתה יכול לבשל?"

5. נסיעות

נראה לך שהוא תיירותי? לעתים קרובות הוא עשוי להימצא עם ציוד חוצות, בגדי פארק שעשועים או צמיד עם דפוס שאתה מכיר. לאחר מכן תוכל להגיב, "זה נראה מרתק." "אתה נהנה לטייל?"

6. חיות מחמד וחיות

בעלי חיים יכולים לקרב אנשים כמעט בכל מצב. לשאול את הבחור שאתה משוחח איתו על החיה האהובה עליו או חיית המחמד האידיאלית היא גישה נהדרת להכיר אותו, גם אם אין לו. אתה יכול גם להתחיל את הדיון על ידי שיתוף תמונה של בן לוויה החיה שלך.

7. קריירה והשכלה

נושא "ברירת מחדל" נוסף או כזה שעולה בדרך כלל בדיון ראשון הוא זה. "אז מה אתה עושה למחייתך?" או "למי החברה שלו אתה מזוהה?"

8. ילדות

"מה הזיכרון האהוב עליך?" אתה יכול לשאול. בעצם הארכת את השיחה איתו בלפחות נרטיב אחד נוסף. אם תהיי יותר ספציפית, כמו אזכור הזיכרון האהוב עליו בתיכון או זיכרון ילדות, תוכל להמשיך את השיחה.

זוּג

9. אהבה ומערכות יחסים

לכל אחד יש פרספקטיבה על אהבה. בוא נודה בזה, אם בחור מושך את תשומת לבך, אתה ללא ספק רוצה לדעת על היסטוריית ההיכרויות שלו. לדבר על חיי האהבה שלו היא גישה נהדרת לדיון במשהו עמוק ומשמעותי, ללא קשר אם הוא כבר במערכת יחסים או שאתה פשוט מחפש להיות במערכת יחסים כזו.

10. מחמאות

כשהוא אומר או עושה משהו שמרשים אותך, אל תתביישי. תחמיא לו. אתה תראה שהוא מתחיל לאהוב אותך אפילו יותר מיד.

11. מדיה חברתית

זה פשוט. האם הוא משתמש ברשתות חברתיות? או פשוט לשאול אותו: "אתה באינסטגרם?" והוא עשוי פשוט לשלוף את הטלפון שלו כדי להציג בפניך את הפרופיל והתמונות שלו.

12. מזלות

אסטרולוגיה היא נושא פופולרי לשובר קרח. נושא זה יכול להוביל לדיון מעניין ביותר בשאלה האם הוא בקיא מאוד באסטרולוגיה או חסר מושג בה. שאל אותו משהו כמו, "האם אתה יודע מה המזל שלך?" או "האם אתה מאמין בהורוסקופים?"

13. מטרות וחלומות

בחורים נהנים לחלוק את שאיפותיהם וחלומותיהם. מה התוכניות שלך לחיים שלך, אתה יכול לשאול אותו? ותראה עד כמה המטרות שלו שאפתניות. תן לו הזדמנות להרשים אותך אפילו במעט.

14. על עצמך

על ידי הצגת עצמך, תוכל למנוע מהשיחה תהיה רק עליו. תהיה לו הזדמנות להכיר אותך טוב יותר ולהרגיש יותר בנוח להיפתח אליך אם תדבר על עצמך.

15. ספורט

אתה יכול להתחיל שיחה מיד אם הוא לובש חולצת ספורט, כובע בייסבול עם סמל הקבוצה שלו, או ז'קט פוטבול בקולג'. פשוט ציין, "היי, כובע מקסים. אתה גם מעריץ של נינרס?

16. שאל על המשקה שלו

בסביבה שבה סביר להניח שכולם יישאו משקה, כמו בר או מסיבה, זה נושא נחמד לשיחה מהנה להתחיל עם בחורים. "מעולם לא ראיתי את הקוקטייל הזה לפני כן, אתה יכול לשאול אותו. זה מה? האם זה הגון?"

17. החמיא לחוש האופנה שלו

מה אתה אוהב בסגנון הלבוש שלו? תודיע לו על זה. כשהוא מודה לך על המחמאה, אתה יכול פשוט לומר, "היי, אני אוהב את החולצה שלך," או "זה כובע נחמד," והוא עשוי לספר לך סיפור מאיפה הוא קנה את זה.

18. ספרים שקראת

השיחה הופכת לא נעימה לאחר שלוש עד חמש דקות של שיחת חולין. זה האות שלך להמשיך בשיחה וליצור קשר אמיתי. איך אתה הולך על זה? בחירה נחמדה תהיה רומנים ששניכם קראתם.

19. מזג האוויר

אל תעיר רק כמה מזג האוויר יפה או לא נעים. במקום זאת, חפרו עמוק יותר; דיון כזה עשוי להוביל לפעילויות מהנות להשתתף בהן כשקר, חם, גשום וכו'.

20. בדיחות ששמעת לאחרונה

המתן דקה בשיחה לפני שתספר לבחור בדיחה שהאינטראקציה שלך איתו גורמת לך לחשוב עליה.

זוג מדבר

21. אמונה, דת ורוחניות

למרות שזה עשוי להיות שנוי במחלוקת, זהו נושא חיוני שיש להעלות כאשר מחפשים בן לוויה לטווח ארוך. חלק מההצלחה ארוכת הטווח של מערכת היחסים שלכם תלוי במידה רבה באמונות הרוחניות המשותפות שלכם.

22. הדבר האחרון שהפתיע אותו

שאל את השאלה הזו אם אתה צופה שתיקה מביכה כדי לראות מה קורה. אם יש לו את הכישורים החברתיים להמשיך בשיחה, הוא יגיב לשאילתה שלך.

23. במה הוא הכי גאה?

האם אתה מוצא את עצמך משווה את הצ'אט שלך איתו לחילופי דברים משעשעים שהיו לך עם אנשים אחרים? זוהי דרך נפלאה ללכת כאשר הוא דן בעברו, במיוחד בהישגיו. כשאתה שואל על מה גבר הכי גאה בו, אתה תהיה מופתע ממה שאתה מגלה.

24. שיחות מצחיקות

האם אתה מוצא את עצמך משווה את הצ'אט שלך איתו לחילופי דברים משעשעים שהיו לך עם אנשים אחרים? אתם מוזמנים לתרום סיפור כל עוד הוא רלוונטי לתחילת השיחה. בנוסף, הוא עשוי לספר לך כמה סיפורים על חוויותיו האישיות.

25. השאיפה הגדולה ביותר

השאיפות והחלומות הגדולים ביותר שלך צפויים לצאת לאור ככל שהשיחה שלך איתו תתקדם. אתה יכול לברר על עבודת החלומות שלו. אתה יכול לנסות לברר אם הוא אוהב את התפקיד הנוכחי שלו. מה הוא רואה עבור החברה בה הוא מועסק כיום? אתה יכול גם לשאול אותו אם יש לו מטרות אחרות.

26. תכניות לחיים

כולם חולמים. לכל אדם יש תוכנית, אז אולי תגלה מה הוא. בסופו של דבר הוא ייכנע, גם אם הוא יתנהג בתחילה ביישן. אתה עלול בסופו של דבר להיות יותר מסתם דייט עבורו אם הוא יסכים לדבר איתך על החלומות הלא מציאותיים שלו. תאמין ש!

27. שגרה יומית

זוהי גישה יצירתית ללמוד על לוח הזמנים שלו, מה שהופך את זה להרבה יותר פשוט להזמין דייט שני אם אתה אוהב אותו. אל תשכח להודות לו ולשתף איתו את לוח הזמנים היומי שלך.

28. הפחדים הגדולים ביותר

הפחדים הגרועים ביותר הם אחד הנושאים שעולים בתדירות הגבוהה ביותר. אתם יכולים לשאול אחד את השני, "מהם הפחדים הכי גדולים שלכם?"

29. איך שניכם רוצים לגדול

כל אדם צריך תמיד לעבוד כדי לרומם את עצמו ולהפוך לאדם טוב יותר. אולי אתה רוצה לשפר את היכולת שלך לחסוך כסף. הוא רוצה לדעת יותר על תרבויות שונות. עודדו ודחפו אחד את השני. זה ישמש כתזכורת ליתרונות של להיות אחד בחייו של זה.

30. אינטרסים משותפים

באופן בלתי נמנע תגלה תחומי עניין משותפים ככל שהשיחה שלך תתקדם. קבל ספציפי כאשר אתה מגלה תחומי עניין ששניכם חולקים. שאל שאלות המשך, ספר סיפורים וספק מידע פנימי.

31. אירועים אקטואליים

בין אם הם מקומיים, לאומיים או בינלאומיים, אירועים אקטואליים הם נושא מעניין לדון בו. עם זאת, עדיף להשתמש בחוש הומור כדי להתייחס לחדשות משעשעות, חיוביות או שנויות במחלוקת.

32. האובססיה הנוכחית שלו

עוד נושא סגה מצוין מובא כאן. לפני שתחליף נושא, אמור לו: "בוא נעביר קצת הילוך. למה יש לך כרגע אובססיה מוחלטת?

33. אנשים חשובים בחייו

שאל על חברו הקרוב. איך הם נפגשו לראשונה? למה הם נשארו קרובים כל כך הרבה זמן? הידיעה של הדברים האלה מגלה לך הרבה עליו. האם הוא נאמן? האם יש להם קשר מתמשך או שמערכת היחסים ביניהם מבוססת על סודות? שתף כיצד החברות שלך השפיעה גם על חייך.

מדבר

34. זיכרון מועדף

שאל על הזיכרונות היקרים ביותר שלו. אם תהיי יותר ספציפית, כגון על ידי אזכור הזיכרון האהוב עליו בתיכון או זיכרון ילדות, תוכל להמשיך את השיחה.

35. החולשה הגדולה ביותר

מה אתה מחשיב כחולשה הגדולה ביותר שלך? אולי הוא לא מוכן להיות פתוח ופגיע איתך עד שפיתחת בעבר קרבה, אבל השאלה מחייבת אותו להיות איתך.

36. חיים אידיאליים

אה, פותח השיחה הקלאסי. מה היית עושה עם שארית חייך אם כסף לא היה בעיה? זה תמיד משעשע לשקול, ומאפשר לו לתקשר איתך על שאיפותיו הנלהבות ביותר.

37. תוכניות לסוף השבוע

כשאתה נהנה מהצ'אט עד כה, עליך לשאול את זה כי קל יותר לענות. "אז מה התוכניות שלך לסוף השבוע?". ואם יש לו תוכניות, הוא יזמין אותך להצטרף.

38. מתי להיפגש שוב

לפעמים הצ'אט שאתה מנהל עם בחור הוא כל כך מהנה שאתה פשוט צריך להיפגש שוב בשלב מסוים. אתה יכול לומר, "זה פנטסטי. אנחנו צריכים להיפגש שוב בקרוב. איך אתה מרגיש?

39. אירוע שהיית רוצה לראות

"הלהקה האהובה עליי מגיעה לעיר, ותמיד רציתי לראות אותם בהופעה", ספר לו עוד על הקונצרט. לאחר מכן, קבע אם הוא שותף לנקודת המבט שלך על מה שקרה.

40. פעילויות ששניכם עדיין לא ניסיתם

האם אי פעם רצית לנסות משהו בחיים האמיתיים שלך אבל מעולם לא קיבלת את ההזדמנות הזו עד עכשיו? זו שאלה נחמדה לשאול בחור. אתה יכול לדון איתו על כמה דברים שתמיד רצית לנסות אבל לא.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן