homo

איך מרגיש סקס

אם מעולם לא היה לך את זה לפני כן, יסלח לך שתתהית איך סקס מרגיש.

אחרי הכל, זה אמור להיות הדבר הכי מרגש שאתה יכול לעשות, נכון? אנשים עושים על זה אמנות נהדרת, כותבים על זה שירים, זורמים על זה לחברים שלהם, לפעמים אפילו הורסים את חייהם בניסיון לחפש את זה.

ובכל זאת, מבחינה תרבותית, אנחנו גם משקיעים הרבה זמן ואנרגיה בניסיון למנוע מצעירים ללמוד על זה. אנחנו אומרים להם שהם יכולים ללמוד על זה כשהם מבוגרים, ואז מספקים להם חינוך מיני מועט או ללא חינוך בינתיים.

איך להשיג סקס

אז אם אתה סקרן לגבי איך מרגיש סקס לייק בגלל שעדיין לא יצא לך לאבד את הבתולים שלך, אל תדאג. זו סקרנות טבעית לחלוטין, כזו שרוב האנשים חווים בשלב מסוים.

סקס יכול להיות הרבה יותר מאשר רק חדירה, מה שאומר שהוא יכול להרגיש כמו הרבה דברים שונים – אבל גם כששני אנשים מדברים על אותו אקט מיני, זה יכול להיות גם קשה לתקשר איך בדיוק זה מרגיש. במידה מסוימת, זה משהו שאתה רק צריך לחוות כדי להבין במלואו.

תחושה פיזית מדהימה

הסיבה שאנחנו עוסקים במין היא שזה מרגיש נחמד. למעשה, הדבר הקרוב ביותר לתיאור אמיתי של מין – בהתחשב בכך שהוא יכול לכלול חדירה לפין, עבודות פה, אצבעות וידיים ופעולות שונות אחרות – עשוי להיות פשוט "שני (או יותר) אנשים שנוגעים זה בגופו של זה בדרכים ש להרגיש נחמד, כאשר לפחות סט אחד של איברי מין מעורב."

הבגדים שלך יכולים להיות דולקים או כבויים, הם יכולים להיות בהירים או כהים, בפנים או בחוץ. זה יכול לייצר הרבה אורגזמות, או אף לא. זה דבר אחד ב איך מרגיש סקס א שזה אמור לייצר תחושה פיזית שאתה נהנה ממנה – כמו זו שנתן מתאר כאן, של אורגזמה שהיא סוג של שחרור יפה.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו ל-איך להשיג סקס כאן.

חם ומבולגן

בין השאר בגלל שגוף האדם חם, סקס הוא, ובכן, חם. וזה גם יכול להיות קצת מבולגן. לא פחות מכך בגלל שסקס טוב דורש שימון – בין אם זה רוק, נוזלי נרתיק או חומר סיכה מלאכותי – יש לפחות מעט רטיבות ובלגן צפויים, בלי לומר דבר על הזיעה שאתה יכול להעלות במהלך התקף נמרץ של זה. – או אם משתתפים אחד או יותר פולטים. בוא נגיד שלמקלחת לאחר מכן זה לא רעיון נורא.

הרבה דברים שונים

לא להצהיר על הנקודה, אבל איך מרגיש סקס זה באמת יותר מסתם חדירה לפין-בנרתיק, או פין-in-anus. סקס יכול להיות גם עבודת יד, מציצה, cunnilingus, anilingus, frottage, עיסוי חושני, עבודת ציצים ועוד. מנקודת מבט אחרת, זה יכול להיות סקס או שיתוף עירום או שיחות וידאו כדי לאונן יחד.

אם אתה פחות מנוסה, אתה עלול להרגיש כאילו לא באמת "קיימת סקס" או שאתה לא יכול "לדעת איך סקס מרגיש" עד שחווית חדירה מלאה, בגלל התסריט החברתי שזהו צורת המין החשובה ביותר. אבל זה עושה רע לכל הדרכים היפות האחרות להיות מיניות עם אדם אחר, שהן תקפות באותה מידה ומסוגלות לא פחות לגרום לך להרגיש טוב [1].

להיות לא מודע לעצמו

כשאתה באמת נהנה – כמו למשל, אם אתה משחק בספורט האהוב עליך, יוצר אמנות בצורה שאתה אוהב, פותר בעיה בצורה מגניבה – שאר העולם נעלם. אתה שוכח מכל הבעיות והצרות שלך ואתה 100% ברגע. זה בערך מה שקורה כשאתה מקיים סקס נהדר: אתה נכנס לסוג של 'מצב זרימה' שבו התודעה העצמית שלך נמסה ואתה נוכח לחלוטין.

למרבה הצער, לא כל סקס הוא כזה, ואפילו סקס טוב הוא לא כזה בכל שנייה שלו! קל להרגיש מביך או נבוך לפעמים, אפילו עם בן זוג ותיק. אבל המצב שג'סטין מתאר הוא חוויה מדהימה שמתרחשת כאשר אתה והאדם האחר מסונכרנים בדיוק כמו שצריך.

קרבה קיצונית

אם כבר מדברים על סנכרון – סקס טוב יכול להיות גם רגע טרנסצנדנטי של קרבה עם אדם אחר, שבו הגבולות ביניכם מרגישים כאילו הם התמוססו לחלוטין.

איך עושים סקס

למרות שאתה לא צריך להיות מאוהב במישהו כדי לקיים איתו יחסי מין טובים, סקס טוב יכול לייצר תחושת אופוריה של קרבה ורוך כלפי האדם האחר שיכול להרגיש, ברגע, הרבה כמו אהבה. זו כנראה שאלה בחלקה של הכימיקלים שהמוח שלנו משחרר במהלך יחסי מין, אבל זה לא הופך אותו לתחושה פחות חזקה.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו ל איך ליזום סקס כאן.

חלק מהסקס הוא פשוט מאוד אכזרי, וזה בסדר. כמו כל דבר בחיים, סקס לוקח קצת זמן וניסיון כדי להצליח בו. אם זה לא נהדר מרעיד כדור הארץ בפעמים הראשונות, זה לא סימן שאתה עושה משהו לא בסדר בהכרח – רק שאתה עדיין לא שם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן