homo

איך למשוך גבר מינית

לנושא המשיכה המינית רבדים והיבטים רבים, לצד שילוב אינסופי של העדפות אינדיבידואליות. רבים שאלו, "למה גברים נמשכים מינית?" אבל התשובה יכולה להיות ייחודית ומורכבת כמו האיש שעליו מוחל השאלה. המשך לקרוא כדי לחקור כמה אלמנטים נפוצים של משיכה מינית גברית ומה אתה יכול לעשות כדי להפוך את עצמך לבלתי ניתן לעמוד בפני גברים.

1. הוא רוצה שתראה לו איך אתה אוהב את זה.

גברים הם מאוד לומדים חזותיים. תראה לו, ממש בידיים שלך, איך אתה אוהב את זה. זה איך למשוך גבר מינית. "אל תפחד להזיז את הידיים שלו, למקם את גופך ולהשתמש בתקשורת מילולית ולא מילולית כדי להבטיח זמן טוב לשניכם", אומרת ונסה גפרארד, סקספרטית של מותג. (טיפ למשחק תפקידים סקסי: שכב על המיטה וגעת בעצמך בזמן שאתה מצווה עליו להסתכל אך לא לגעת. דרך סקסית וקלה להראות ולספר).

איך ליזום סקס

2. הוא רוצה להוציא אותו מחדר השינה.

"גברים אוהבים מגוון. שמור את זה מרגש על ידי חקר מקומות חדשים לשחק בהם, כמו שולחן המטבח, חדר הכביסה, במכונית, או אפילו בחוץ", אומרת ג'קלין מיסלה, מומחית למין, קהילה לסקרנים-פוליאמוריים. "קיום יחסי מין בתחומים חדשים יכול גם להוביל להזדמנויות מהנות ויצירתיות יותר למשחק תפקידים."

3. הוא רוצה שתיצור איתו קשר עין.

כן, לפעמים הכל קשור לחיבור ~רגשי~ זה. "גברים רוצים לראות איך בן הזוג שלהם מרגיש ומגיב למה שהם עושים", אומרת מומחית מערכות היחסים קלואי באלטור. "ככל שנשים יכולות לאבד את עצמן ברגע וליהנות ממה שהגבר שלהן עושה להן, כך ייטב."

4. הוא משתוקק ליותר! צחוק!

הומור מוריד את הלחץ של, ובכן, כמעט הכל. אותו דבר חל על מין, שבו אתה יכול להשתמש ב איך למשוך גבר מינית. "ביליתי שנים במפגשים ובמערכות יחסים שבהם הכל בחדר השינה כל כך רציני. זה כמו שכאשר אנחנו זורקים הצידה את הבגדים שלנו, גם חושי ההומור שלנו נזרקים החוצה", אומר בריאן טי, בן 28. "צחוק טוב יכול לשפר את האינטימיות ולהפיג חלק מהלחץ שאני מרגיש לבצע. זה מקל על להיות ספונטני ולהשתחרר", הוא אומר.

5. גם הוא רוצה "לעשות אהבה".

כן, סקס זה מגניב והכל, אבל כך גם חיבור פיזי אינטימי יותר עם בן זוג שאתה באמת אוהב. הסקסולוגית והמטפלת המינית שמירה אומרת שבתרגול שלה, היא גילתה שבעוד שהמונח "לעשות אהבה" לא יוזם לעתים קרובות על ידי גברים, הם בדרך כלל מזכירים אותו לאחר שבן הזוג שלהם העלה את זה קודם. לאחר שהתגברו על הסטיגמה [1] של הנדיבות של "לעשות אהבה" כמונח, שאמירה אומר שהגברים האלה כן רוצים לעשות אהבה, כמו לקיים יחסי מין איטיים יותר, בכוונה רבה יותר ויותר בלהט.

6. הוא רוצה שתיזום לפעמים.

אחת התלונות הנפוצות ביותר ששמירה שומעת בטיפול זוגי היא שבני זוג גברים במערכות יחסים הטרו מרגישים שלעיתים קרובות הם צריכים ליזום יחסי מין עם בני זוגם. "גברים אוהבים להתפתות, הם אוהבים להרגיש נחשקים ומושכים", אומרת שמירה. "ייזום סקס שולח את המסר לגבר שלך שאתה רוצה אותו, מה שנותן לו דחיפה גדולה של ביטחון עצמי."

מצביע: שאל אותו איך הוא רוצה שתיזום. ואם אתה יוזם סקס בדרכך שלך על ידי שפשוף את הגב שלו או משהו כזה, רמז לו על מה שאתה עושה כדי שהוא יידע שזה אתה מנסה לעשות את זה.

אולי תרצה גם לעיין במדריך שלנו לאיך למשוך בחורה מינית כאן.

7. הוא רוצה שתהיה רועש אם בא לך.

"אם אתה צורח, תצעק. אל תעצרו את הגניחות, הגניחות, הצרחות והנהמות של העונג", אומר שמירה. "גברים אוהבים לשמוע את זה – זה אירוטי ובאמת מדליק אותם." שלא לדבר, זה משחרר גם עבורך. אל תתאפק אם אתה באמת מרגיש את זה ברגע; זה בדיוק כמו לתקשר, רק בצורה סקסית יותר.

8. הוא רוצה שתשתתף באופן פעיל.

"גברים רבים אוהבים לקיים יחסי מין עם נשים שמשתתפות באופן פעיל", אומר שמירה. השתתפות פעילה פירושה רק לפגוש את הדחפים שלו עם הדחפים שלך, לשחוק את הירכיים ולהגמיש את שרירי המחשב שלך (השרירים שנמתחים מעצם הערווה שלך לעצם הזנב. כל אלה הם דברים שאתה יכול לעשות מכל תנוחה שבה אתה נמצא כרגע .

איך למשוך גבר מינית (2)

אתה יכול גם להשתמש בידיים שלך כדי ללחוץ את זרועותיו של הבחור שלך ולמשוך את גופו קרוב יותר לשלך, או להשתמש בשפתיים שלך כדי לחקור יותר מהגוף שלו – כל המהלכים האלה יאפשרו לו לדעת שאתה אוהב את הפעולה.

9. הוא רוצה שתתקשר.

זה הולך בשני כיוונים כי הוא צריך להביע את רצונותיו גם איתך. אבל בן זוג שיכול להסביר בדיוק איך הוא רוצה שייגעו בו הוא סקסי עד אין קץ ועוזר לו למסור גם קצת כנות.

אולי תרצה גם לעיין במדריך שלנו לאיך לספק אישה מינית כאן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן