homo

איך למשוך בחורה מינית

מה אם היית יודע בדיוק מה נשים רוצות? איך לגרום להם לרצות אותך בצורה אינטימית ואיך לגרום לאישה לרצות אותך מינית? לרוב, גברים עשויים לחשוב שהם צריכים להיות הבחור הכי לוהט, שיהיה להם המון כסף, או להתייחס אליהם כאל חרא. אבל תן לי להגיד לך עכשיו, זו לא האמת!

דרך התבוננות, מודעות ותקשורת. לרוב, אישה הולכת לספר לך איך היא מרגישה ואולי זה לא יהיה ישיר ומראש כמו שאתה רוצה, אבל זה יהיה ברור מספיק כדי לגרום לך להיות מודע ולשלב את זה בתוכנית הפעולה שלך.

טיפ מס' 1: אל תאבד את עצמך!

דרך אחת איך למשוך בחורה מינית היא שאתה צריך לוודא שאתה רואה את עצמך כגבר נחשק ולשים את עצמך על הדום במקומה. בשנות העיסוק שלי, ראיתי לעתים קרובות אנשים מתקבעים על התוצאה של משהו שהוא פנטזיה והם חיים במציאות מומצאת. זה נקרא אידיאליזציה. אם יש לך נטייה לעשות זאת, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כשאתה חושק באישה הוא לוודא שאתה לא הולך מעל ומעבר ותאבד את עצמך בתהליך. זה אומר שאתה צריך לוודא שאתה דבק בפעילויות היומיומיות שלך ולוודא שאתה עדיין מרוכז במי שאתה ובמה שאתה עושה.

איך למשוך גבר מינית (2)

מס' 2: האישה חייבת להשיב!

נושא נוסף שאנו רואים לעתים קרובות הוא כאשר גברים ממשיכים לעשות ניסיונות וליזום כאשר האישה אינה גומלת כלל, ואם היא כן, היא עושה את המינימום והדבר גורם לך לפקפק בכוונותיה.

אנחנו רוצים להיות מאוד ברורים לגבי משהו. כשאתה מנסה למשוך נשים, אתה צריך להבין שאתה מנסה להכיר אותה ובמקום לתת לה הכל, אתה צריך לראות אם היא מוכנה לקבל אותך ולהתאמץ גם כן. אז, היא צריכה להופיע לפחות 20-30%, במיוחד בתקופת החיזור. היא צריכה לשאול שאלות עליך, לשלוח הודעות טקסט או להתקשר אליך, לפנות זמן בשבילך, ובעצם רק להכיר אותך גם [1]. אם האישה הזו לא גומלת בכלל וקופצת פנימה והחוצה מדי פעם, אז אולי היא משתמשת בך לתשומת לב או לא בטוחה לגביך. אז זה הזמן שבו אתה נסוג.

אולי תרצה גם לעיין במדריך שלנו לאיך מרגיש סקס כאן.

במילים פשוטות, אתגר אותה!

אתה בטח חושב, "מה לעזאזל זה אומר?"

ובכן, זה אומר שאם אתה רוצה לגרום לחברה הפוטנציאלית שלך לרצות אותך מינית ורגשית, לא רק שאתה צריך להביע את דעתך מדי פעם, אלא שאתה צריך להעז אותה לעשות דברים, זה איך למשוך בחורה מינית. הפוך דברים לשובבים ומהנים. תעזו אותה ושתפו כמה תחרויות ביחד. אם היא מעוניינת לראות אותך שוב וכבר הוצאת אותה לכמה דייטים, אז תאתגר אותה באמירה בסגנון הזה, "עכשיו תורך ליין ולסעוד אותי. אנחנו רוצים לראות מה תמציא לדייט הבא שלנו! הייתי רוצה לקבל מנה מהעולם שלך."

אולי היא רוצה לקחת אותך לטיולים, אבל תן לה לתכנן את זה. ככה אתה מתחיל לאתגר אותה אבל אתה גם גורם לה לחשוב שהיא חייבת להתאמץ בשבילך עכשיו. זה נהדר כשזה מגיע לבניית אטרקציה וזה משהו שיכול לעבוד לטובתך!

השימוש בכלים האלה בבלוג הזה יכול באמת לשנות את האמונות הכוללות שלך בכל הנוגע למשיכה מינית של אישה אליך. כל כך הרבה גברים חושבים שהם צריכים להוביל עם סקס כדי לגרום לאישה להימשך אליהם מינית, אבל זו לא האמת.

איך למשוך בחורה מינית (2)

אתה רק צריך להבין ש איך למשוך בחורה מינית האם אתה יכול להוביל, במיוחד בגלל שנשים רוצות שגברים יעשו את זה. כאשר יש לך את הלך הרוח הנכון למשוך נשים אז אתה תהיה נהדר בלהמשוך נשים. כדי להעמיק את הידע שלך בנושא, אנו ממליצים לך גם לקרוא את הבלוג שכתבנו על הלך הרוח שמושך נשים!

אולי תרצה גם לעיין במדריך שלנו לאיך ליזום סקס כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן