homo

איך ליזום סקס עם בן הזוג שלך

סקס יכול להיות חוויה מהנה ונפלאה לחלוק עם בן/בת זוג.

כל רגע יכול להיות מהנה ומהנה, החל ממשחק מקדים והקנטות ועד לחקר המגע הפיזי והתחושות. הפרטים המענגים שאתם רואים, מרגישים, נוגעים וטועמים בכל רגע יכולים להיות מיוחדים ובלתי נשכחים לימים ושבועות הבאים.

אבל ההתחלה של מה שעשוי להוביל למין יכולה להיות קצת מרתיעה. הסיבה לכך היא שאנשים רבים חוששים מדחייה או כישלון ועשויים להסס ליזום יחסי מין. אתה עלול לדאוג להיות חזק מדי ולהעיף את האווירה, או להגיד או לעשות את הדבר הלא נכון שיעשה דברים מביכים ולא סקסיים. לעתים קרובות מדי, זה עשוי להיות מפתה להשאיר את האחריות לבן הזוג לעשות את הצעד הראשון לקראת אינטימיות מינית.

אם אתה קורא את זה, אתה כנראה סקרן לקחת אחריות בכל הנוגע ליצירת אינטימיות. כדי ללמוד כיצד, נצלול עמוק לתוך הדרכים השונות ליזום סקס.

למה חשוב ליזום סקס?

סקס יכול להיות הרבה יותר מסתם כמה דקות של אינטראקציה פיזית בין בני זוג. עבור אנשים במערכות יחסים, פעילות זו יכולה להגביר את האינטימיות הרגשית, ואף עשויה לספק הקלה מהלחץ היומיומי.

איך ליזום סקס

אנשים העוסקים במין מזדמן עשויים גם למצוא את איכות חייהם משופרת על ידי עיסוק במין. באופן מעניין, בעקבות COVID-19 [1, אנשים שנשארו פעילים מינית במהלך הנעילה דיווחו על רמות נמוכות יותר של דיכאון וחרדה.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו ל-איך להשיג סקס כאן.

איך ליזום סקס: בוא נסתכל איך אתה יכול ליזום סקס עם בן הזוג או השותפים שלך.

אישור הסכמתם

הדבר הראשון שצריך לדעת על התחלת יחסי מין או כל סוג של אינטימיות פיזית הוא הסכמה. הסכמה של בני זוג לעסוק מינית היא צעד ראשון חיוני.

כשזה מגיע לאינטימיות מינית, ההנחות לא תמיד מדויקות. ייתכן ששותפים לא יהיו באותו עמוד לגבי העניין, הנכונות או הפתיחות שלהם למין. למרות שאתה יכול להיות מוכן ללכת, בן הזוג שלך עשוי להיות עייף, מודאג לגבי תאריך יעד קרוב, או פשוט לא מעוניין במין באותה נקודת זמן.

היה קולני לגבי הרצונות שלך

אתה יכול לנסות ליזום סקס על ידי מחמאה לבן הזוג שלך – עם מעט תבלין. להתחיל דברים עם מחמאות על כמה מדהים הם נראים בחולצה החדשה שלהם, שבחים על ההתקדמות שלהם בחדר הכושר, או כל מחמאה אמיתית אחרת יכולה להיות מאוד מעוררת, במיוחד כשהיא משולבת עם הרצון הקולני שלך.

החמיא לבן הזוג שלך על משהו שאתה אוהב בו וכיצד זה גורם לך להרגיש. ספר להם כמה הם נראים טובים וכמה אתה מבוהל, או איך אתה אוהב לחגוג את ההצלחות שלהם וכמה אתה נמשך אליהם באותם רגעים. שתף את העוררות, התשוקה והעניין שלך בהם באותו רגע.

דבר קצת שפת גוף

דרך מצוינת לבנות את החום ולתקשר עניין היא להביע את הרצון שלך לבן/בת הזוג ללא מילים. צחצוח נגדם במסדרון, לקחת רגע כדי להעביר את האצבעות בשיער שלהם, או למשוך אותם קרוב ללחיצה או חיבוק, כל אלה הם דרכים קלות ליידע את בן הזוג שלך שאתה זמין עבור אינטימיות פיזית ומתעניין בה.

תהיה ספונטני

אם בן הזוג שלך נהנה מספונטניות, אתה יכול לפנק את העדפותיו. מכיוון שהסכמה היא תמיד בראש סדר העדיפויות, העברת הרצונות שלך עשויה לפעמים להתבצע באמירה מילולית מוחלטת. אבל עשה זאת רק אם בן הזוג שלך הראה בעבר שהוא נהנה ממגע ספונטני או אפילו הצהיר שהוא נהנה ממנו. אם אתה מגלה שבן הזוג שלך לא אוהב את הגישה הזו, או שינה את דעתו, כבד את הגבולות שלו.

קבע זמן לסקס

בעוד שספונטניות יכולה להיות מרגשת, תזמון זמן לסקס הוא משהו שהרבה זוגות צריכים לעשות כדי לוודא שהם נותנים עדיפות לאינטימיות פיזית זה עם זה, וזה איך ליזום סקס. אתה יכול ליצור אפילו יותר ציפייה סביב קיום יחסי מין עם בן / בת הזוג שלך כאשר אתה מעלה את זה בלוח השנה ושניהם מצפים לזמן משותף זה יחד.

השתמש בתקשורת שובבה

אולי תנסה להמציא דרכים שובבות לאותת לבן הזוג שלך את העניין והזמינות שלך למין. אולי אתה עונד תכשיט מסוים שמאפשר להם לדעת שאתה במצב רוח, או שאתה שם פתק על השידה שלהם או על המיטה היכן שהם יראו אותו.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו ל-איך עושים סקס כאן.

שלח טקסט חריף

אם אתה רק מתחיל לחשוב על התחלת מין, מקום מאולף להתחיל בו הוא בתיבת הצ'אט. אתה יכול להתחיל עם תמים "לא יכול לחכות לראות אותך הלילה!" לתת להם משהו לצפות לו אחרי העבודה.

אִינטִימִיוּת

אם אתה מרגיש קצת סיכון, אתה יכול להיכנס לפרטים על התוכניות שלך עבורם מאוחר יותר במהלך היום.

הלבישו את החלק

מילים לא תמיד נחוצות כששולחים סימנים לכך שאתה מרגיש סקסי. לפעמים, דרך אחת איך ליזום סקס היא שאתה יכול לתת לבגד שלך לדבר. ללבוש הלבשה תחתונה, להודיע לבן הזוג שלך שאתה לא לובש תחתונים, או ללבוש בגדים שאתה מרגיש בהם מושך הם כל הדרכים לשלוח הודעות מרמזות לשעת משחק מאוחר יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן