homo

איך לחגוג גאווה הומו

יוני וגאווה הולכים יחד כמו שמש וקשתות.

לקהילה הגאה יש כל כך הרבה הישגים וניצחונות שראויים להכרה. ישנן דרכים רבות לחגוג את הגאווה, אז יצרנו רשימה של 8 הדרכים המובילות בהן תוכל לקחת חלק בחגיגת החודש המשמח הזה.

תרומה לארגוני LGBTQ+

גאווה היא לחגוג את החוסן והיופי של קהילת ה- LGBTQ+. שקול לתרום לא רק כסף, אלא זמן, מזון וידע. מצא ארגון שמדבר איתך ופנה אליו, הם ישמחו לקבל את תמיכתך!

מסיבות ההומואים

השתתף במצעד גאווה

מצעד הגאווה הראשון מתחיל ב-1970.

במשך יותר מ-50 שנה, אנשים צועדים ומראים את תמיכתם. השתתפות במצעד גאווה היא דרך נפלאה ליצור אינטראקציה עם אנשי LGBTQ+ חדשים בקהילה שלך תוך כדי סיוע בהעלאת מודעות ותמיכה לתנועה.

ידוענים רבים ושונים, משפיעים ופוליטיקאים מופיעים לעתים קרובות גם באירועים אלו. מצעד גאווה הוא דרך מדהימה לשקוע במלואו בכל מה שיש לקהילה להציע.

עובדה מהנה: האם ידעת שסאו פאולו, ברזיל מוכרת על ידי שיאי גינס בשל מצעד הגאווה הגדול בעולם? יש להם בין 3-5 מיליון אנשים שמשתתפים בכל שנה!

רכישה מעסק שבבעלות LGTBQ+ או תומך באופן פעיל בסיבות להט"ב+

כסף הוא כלי חשוב שיכול להגיע הרבה יותר מאשר רק רכישת המוצר או השירות שלך. זה גם יכול לתמוך בארגונים שמתאימים לערכים שלך.

ישנם עסקים ייעודיים רבים שבבעלות LGTBQ+ או תומכים באופן פעיל במטרות LGTBQ+. שקול לקנות מאחד מהמותגים הבאים לרכישה הבאה שלך!

Love Crunch – גרנולת Love Crunch הדקדנטית שלנו עשויה עם מרכיבים אורגניים מעולים כמו שוקולד מריר סחר הוגן ומשותפת עם The Trevor Project.

Hudson Valley Seed Company – חווה מוסמכת וחברת זרעים אורגנית בבעלות השותפים קן גרין ודאג מולר, העוסקת בייצור זרעים וניהול אחראי.

DIASPORA Co. – עסק תבלינים אורגניים בבעלות נשים קוויריות צבעוניות המזהות את עצמן, שעובדת במעלה שרשרת האספקה כדי לעזור לחקלאים להרוויח יותר כסף ולשמור על שליטה על היבולים שהם מגדלים.

שתף את האמנות והמוזיקה האהובים עליך להט"ק+

מוזיקה ואמנות הן שפות אוניברסליות – יש להן את הכוח להפגיש בין האנשים הכי לא סבירים. מלידי גאגא וטיילר, היוצר ועד אנדי וורהול וברניס בינג, יש שם אינספור אמנים משפיעים שאולי אפילו לא יודעים שהם LGBTQ+.

שתף את האמנים והמוזיקאים האהובים עליך כדי להפוך את הגאווה לנגישה יותר עבור החברים הקרובים והמשפחה שלך. מי יודע? אולי תמצא מישהו שחולק את האהבה שלך לשירים או יצירות אמנות האהובות עליך!

גלה סרטי LGBTQ+ חדשים, תוכניות טלוויזיה וספרות

חווה גאווה באמצעות מדיומים שונים כדי לקבל הבנה מעמיקה יותר של LGBTQ+. חקור סרטים, תוכניות וספרים חדשים עם הקרובים לך ביותר ושתף את המועדפים שלך. אתה יכול לתכנן מרתון סרטים, להקים מועדון ספרים בנושא LGBTQ+ או לארח מסיבת האזנה למוזיקה LGBTQ+!

ההומואים

למד את ההיסטוריה של הגאווה

אנשים רבים חוגגים גאווה בכל שנה, אך מעטים יודעים את מקור החגיגה השנתית הזו. הכר את ההתחלה המוקדמת של קהילת ה-LGBTQ+ והרחיב את הספקטרום שלך כדי להבין את המאבק והקשיים שעליהם התגברו פורצי הדרך חסרי הפחד. למידה נוספת על ההיסטוריה תעניק לך הערכה והבנה עמוקה יותר של הגאווה.

תהיה תומך

למרות הצעדים המשמעותיים קדימה של הקהילה הגאה, עדיין יכול להיות קשה למישהו לצאת ולהיות נאמן למי שהוא. היו שם עבור אלה שקרובים אליכם והראו בגלוי את תמיכתכם, כך שכולם תמיד ירגישו בנוח להיפתח ולהיות עצמם!

תכנן אירוע גאווה

המקום הטוב ביותר להתחיל לחגוג את הגאווה עשוי להיות פשוט הקהילה האישית שלך! אסוף את החברים והמשפחה הקרובים ביותר שלך וארח מסיבת נושא. כמה רעיונות כוללים:

  • מסיבת ריקודים בנושא גאווה
  • ערב משחקי טריוויה גאווה
  • ערב אמנות/ציור גאווה
  • ערב קוקטייל קשת
  • פוטלוק בנושא גאווה
  • ערב יצירה בעצמך

תהיה יצירתי! ישנן דרכים רבות שבהן תוכל לבוא יחד עם הקהילה שלך כדי לחגוג גאווה. זכור, אינך צריך להגביל את עצמך לחודש יוני כדי לחגוג; השתמש בחודש הגאווה כדי ללמוד ולחקור דרכים חדשות לתמוך בגאווה בחיי היומיום שלך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן